Terminal bez abonamentu za 0 zł? To możliwe!

Od początku działania programu Polska Bezgotówkowa przybyło w Polsce 60 tysięcy terminali płatniczych. Wśród przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na zainstalowanie w swoim punkcie darmowego terminala płatniczego bez abonamentu są przedstawiciele 300 rodzajów działalności. Na czym polega program Polska Bezgotówkowa i co przyciąga przedsiębiorców do wzięcia w nim udziału?

Program Polska Bezgotówkowa związany jest z deklaracją przedstawicieli polskiego rządu, dotyczącą upowszechnienia akceptacji płatności bezgotówkowych. Jest to wspólna inicjatywa wiodących na polskim rynku agentów rozliczeniowych i wydawców kart przy udziale Związku Banków Polskich i sektora publicznego.

Program skierowany jest do przedsiębiorców, którzy do tej pory lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie udostępniali swoim klientom metod płatności bezgotówkowych oraz do tych, którzy otwierają nowy biznes. Organizatorzy programu chcą przede wszystkim wesprzeć przedsiębiorców i ułatwić im dostęp do urządzeń. W jaki sposób?

Terminal za 0 zł, czyli program Polska Bezgotówkowa

W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca może otrzymać do trzech terminali karty płatniczej za darmo. Do wyboru są zarówno terminale stacjonarne, jak i przenośne; standardowe, jak i typu smart. Wszystkie akceptują karty MasterCard, Visa, Diners, UPI oraz JCB, a także płatności BLIKiem i telefonem komórkowym. Ponadto, przez 12 miesięcy nie jest pobierana prowizja od dokonanych transakcji. Oferowane jest także wsparcie techniczne.

By dołączyć do programu należy wejść na stronę BezGotowki.pl, wybrać odpowiedni terminal płatniczy, wypełnić zgłoszenie i przejść weryfikację. Następnie wystarczy czekać na kuriera z dostawą pod wskazanym wcześniej przez zamawiającego adresem. Co istotne, udział w programie jest bezpłatny, a terminale trafiają do przedsiębiorcy za darmo.

Sukces programu Polska Bezgotówkowa

Jak się okazuje, na udział w programie Polska Bezgotówkowa najczęściej decydują się właściciele sklepów (m.in. spożywczych), ale także restauracji, zakładów fryzjersko-kosmetycznych i usług transportowych. Sklepy stanowią w sumie prawie 50 proc. punktów, które udostępniły terminale płatnicze za sprawą programu Polska Bezgotówkowa. By dowiedzieć się więcej na temat programu wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/oferta/.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here